PRELEGENCI 2021

Tomasz Trzeciak

dr hab. n med.

Kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Ortopedyczno- Rehabilitacyjnego Szpitala im. Wiktora Degi w Poznaniu.

Tomasz Banasiewicz

Prof. dr hab. n. med

Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Michał Wszoła

Dr hab. n. med.

Twórca Bionicznej Trzustki. Przewodniczący Rady Konsorcjum Bionic oraz Przewodniczący Rady Naukowej Fundacji Badań i Rozwoju Nauk.

Katarzyna Kolasa

prof. ALK
dr. hab.

Zakład Ekonomiki Zdrowia i Zarządzania Opieką Zdrowotną
Profesor ALK.

Zbigniew Nawrat

Prof. IPS
dr hab. n.med.

Pomysłodawca i główny konstruktor robota kardiochirurgicznego Robin Heart (pierwszego europejskiego robota do operacji na sercu).

Witold Kycler

Dr hab. n. med.

konsultant Wojewódzki w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej Chorób Przewodu Pokarmowego.

Piotr Wasylczyk

Dr hab.

Adiunkt na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i Research Associate w Institute of Ophthalmology University College London.

Jakub Stefaniak

Dr n. med.

Absolwent wydziału lekarskiego oraz studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu ukończył w Katedrze i Klinice Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki w Poznaniu.

Jakub Szymczak

MGR.

PR&Marketing Manager

 RSQ Technologies.

Bartosz Borucki

Mgr.

Kierownik laboratorium, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego / Co-founder/CEO, Smarter Diagnostics.

Jakub Jaszczak

Lek.

.Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od ponad 5 lat działa w Infermedica- działającej globalnie polskiej firmie łączącej sztuczną inteligencję z wiedzą medyczną.

s5qa9v6kd1baitvydm2s.jpg