
Tomasz
Trzeciak
dr hab. n. med. Przewodniczący Komitetu Naukowego
Kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu

Magdalena Richter
Dr. n. med
Komitet naukowy
Klinika Ortopedii i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu

Monika Pieniawska
komitet organizacyjny
Doktorantka Poznańskiej Szkoły Doktorskiej Instytutów PAN, Instytut Genetyki Człowieka PAN.

Krzysztof
Żyłka
komitet organizacyjny
Student kierunku lekarskiego. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Marta
Skrzypińska
komitet organizacyjny
Studentka kierunku lekarskiego. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Paulina
Piątkowska
komitet organizacyjny
Studentka kierunku lekarskiego. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Studenckie Koło Naukowe “MedInnovations”
Studenckie Koło Naukowe “MedInnovations” to grupa studentów kierunków medycznych i technicznych wokół tematyki nowych technologii i ich zastosowania w medycynie. Naszym celem stworzenie przestrzeni do dyskusji nad rozwojem w dobie robotyzacji i innowacji. SKN MedInnovations powstało z pasji do nowych technologii oraz rosnącego zainteresowania wdrażaniem nowoczesnych procedur medycznych. Chcielibyśmy stworzyć przestrzeń do dyskusji nad rozwojem medycyny w dobie robotyzacji, digitalizacji i dynamicznego postępu technologii. W ramach działalności SKN będziemy poruszać tematy związane z biodrukiem oraz medycyną regeneracyjną, a także sztuczną inteligencją, robotyką i ich zastosowaniem w medycynie.

USOM
Uniwersyteckie Stowarzyszenie Onkologii Multidyscyplinarnej to grupa studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, która działa w obszarze edukacji onkologicznej. Organizacja działa pod patronatem władz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie oraz Urzędu Miasta Poznania. Stowarzyszenie dzieli się na 3 sekcje:
- sekcja naukowa: prowadzenie studenckich badań naukowych,
- sekcja współpracy krajowej i międzynarodowej: nawiązywanie współpracy z ośrodkami krajowymi i zagranicznymi; organizowanie wymian studenckich, warsztatów, prowadzenie wspólnych badań naukowych,
- sekcja społeczna: organizowanie akcji społecznych, zachęcających do brania udziału w badaniach przesiewowych, samobadania oraz promujących zdrowy tryb życia.